Audi, Mercedes apo BMW? Cila nga veturat është më e fuqishme në borë? – Lajmi.net
Audi, Mercedes apo BMW? Cila nga veturat është më e fuqishme në borë?
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 16:57, 3 October 2018
Dilema e kahmotshme! Mercedes, Audi apo BMW?

Të tri këto marka veturash janë jashtëzakonisht të fuqishme, më të shiturat dhe më të dashurat nga adhuruesit e makinave, transmeton lajmi.net

Por, gara mes tyre nuk përfundon kurrë, madje as diskutimet e adhuruesve të veturave nuk përfundojnë kurrë se cila prej veturave është më e mirë dhe më e fuqishme.

Një video e testimit të tri markave në borë, tregon më së miri se cila nga veturat është më e mirë./Lajmi.net/ 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO