Aubameyang së bashku me legjendën e Milanit (FOTO) – Lajmi.net
Aubameyang së bashku me legjendën e Milanit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 21:45, 10 September 2017
Pierre Emerick Aubameyang është takuar dhe ka realizuar një fotografi me legjendën e Milanit, Paolo Maldini.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy