Asistim fantastik nga Ronaldo, shënon Benzema (VIDEO) – Lajmi.net
Asistim fantastik nga Ronaldo, shënon Benzema (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:43, 18 March 2017
Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Bilbaos me golin e shënuar nga Benzema.


Goal Benzema (0:1) Athletic Bilbao vs… by ylberenexhipi

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool