“AS” zbulon kundërshtarin e Barcelonës në shortin e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
“AS” zbulon kundërshtarin e Barcelonës në shortin e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:26, 7 December 2017
“AS” shkruan se ekziston 43 për qind e mundësisë që gjiganti katalan të caktohet si kundërshtar me Chelsean.

Barcelona ka një ekip me gjasa më të mëdha për të qenë kundërshtar i tyre në shortin e rrethit të dytë të Ligës së Kampionëve.

E përditshmja sportive madrilene “AS” shkruan se ekziston 43 për qind e mundësisë që gjiganti katalan të caktohet si kundërshtar me Chelsean, përcjell “lajmi.net”.

“Blues” janë në mesin e kundërshtarëve të mundshëm për fituesit e grupeve në përjashtim të grupeve me fitues nga Premierliga.

Andaj, Barcelona mund të ndeshet me ekipin e Antonio Contes në shortin e fazës së dytë të garës që do të caktohet të hënën nga ora 12:00. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO