Arsene Wenger ka një lajm të keq për tifozët e Arsenalit – Lajmi.net
Arsene Wenger ka një lajm të keq për tifozët e Arsenalit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:09, 17 March 2017
Arsene Wenger nuk e ka ndërmend të largohet nga Arsenali.

Edhe pse ka 13 vite që nuk fiton një titull të Premierligës, e shtatë vite që nuk kalon në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, Arsene Wenger do të vazhdojë të mbesë trajner i Arsenalit, skuadrës nga Londra.

Lajmin e ka bërë të ditur një nga ndihmësit e tij, Boro Primorac.

“Arsenali i Wengerit është Arsenali më i fortë i gjithë historisë, si në aspektin e sukseseve, ashtu edhe në gjërat tjera. Ai nuk po e konsideron largimin në fund të sezonit”, ka deklaruar Primorac./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO