Arsenal – Koln, lajm i keq nga Xhaka – Lajmi.net
Arsenal – Koln, lajm i keq nga Xhaka
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 12:43, 14 September 2017
Granit Xhaka do t'i mungojë Arsenalit kundër Kolnit në Europa League.

Arsenal do të jetë pa shtatë futbollistë në ndeshjen e sotme kundër Kolnit në Europa League.

Xhaka, Ozil, Ramsey, Cech, Koscielny, Lacazette dhe Welbeck nuk do të jenë pjesë e ekipit për shkak të lëndimeve. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arsenal, Granit Xhaka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble