Apple ka marrë lejen që ta testojë makinën pa shofer në Kaliforni – Lajmi.net
Apple ka marrë lejen që ta testojë makinën pa shofer në Kaliforni
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 21:44, 17 April 2017
Këtë të premte kompania Apple ka marrë leje që ta testojë makinën pa shofer.

Makina i përket teknologjisë më të lartë dhe mendohet se do t’ua lehtësojë njerëzve qarkullimin.

Duhen ende teste që makina të qitet në shitje./Arbresh.info/

Fjalët kyçe: Apple

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble