Angli – Lituani, nuk do ta besoni kush ka shënuar (VIDEO) – Lajmi.net
Angli – Lituani, nuk do ta besoni kush ka shënuar (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 18:26, 26 March 2017
Anglia ka kaluar në epërsi ndaj Lituanisë me golin e Defoe, i cili është rikthyer në kombëtare.


Jermain Defoe Goal HD – England 1-0 Lithuania… by ak-productions

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Kombetarja e Anglisë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion