Angli – Brazil mbyllet me rezultat të padëshiruar – Lajmi.net
Angli – Brazil mbyllet me rezultat të padëshiruar
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:53, 14 November 2017
Anglia dhe Brazili kanë barazuar pa gola.

Vetëm barazim në “klasiken” e futbollit në “Wembley”.

Anglia dhe Brazili kanë barazuar, duke luajtur pa gola.

Pavarësisht rasteve të dy skuadrave, sfida u mbyll pa fitues. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Anglia, Brazili

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3