Ancelotti: Juventus – Real Madrid, ky futbollist e meriton ta fitojë finalen (FOTO) – Lajmi.net
Ancelotti: Juventus – Real Madrid, ky futbollist e meriton ta fitojë finalen (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:35, 19 May 2017
Carlo Ancelotti ka parashikuar duelin mes Juventusit dhe Real Madridit në finalen e Ligës së Kampionëve.

Carlo Ancelotti ka thënë se Gianluigi Buffon e meriton ta fitojë Ligën e Kampionëve.

Trajneri i Bayern Munichut ka parashikuar duelin mes Juventusit dhe Real Madridit në finalen në Cardiff.

Dhe, ai ka thënë se kapiteni i “Bianconerëve” e meriton trofeun e madh.

“Buffon e meriton Tripletën dhe Ligën e Kampionëve”, deklaroi Ancelotti për mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

Juventus dhe Real Madrid takohen në Cardiff më 3 qershor. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball