Aksidentohet autobusi, sportistët në gjendje të rëndë – Lajmi.net
Aksidentohet autobusi, sportistët në gjendje të rëndë
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:37, 11 March 2018
Sipas asaj që raporton policia aksidenti erdhi si pasojë se shoferi pësoi një problem shëndetësor dhe ka humburkontrollin e automjetit.

Nëntë pjestarë të ekipit të basketbollit të Illinois të shtunën mbrëmë pësuan një aksident, teksa autobusi i tyre u përplas me një pemë anash rrugës.

Sipas asaj që raporton policia aksidenti erdhi si pasojë se shoferi pësoi një problem shëndetësor dhe ka humburkontrollin e automjetit.

Arsyeja shëndetsore akomanuk është konfirmuar, por raportohet se disa prej lojtarëve janë në gjendje të rëndë.

Fjalët kyçe: Illinois

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan