A ju kujtohet Mirko Vucinic i Romës? Ja ku ka përfunduar – Lajmi.net
A ju kujtohet Mirko Vucinic i Romës? Ja ku ka përfunduar
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 21:06, 18 June 2017
Mirko Vucinic do të rikthehet te Lecce.

 

Ish sulmuesi i Juventusit dhe Romës, malazezi 33 vjeçar Mirko Vucinic, do të rikthehet në futbollin italian.

Vucinic do të vesh fanellën e Lecces nga edicioni i ardhshëm në Serie C, pjesë së cilës skuadër ishte nga viti 2006 deri në vitin 2006, ku u transferua pastaj në Romë.

Anësori malazez që nga viti 2014 është pjesë e Al Jazira./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mirko Vucinic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion