A e dini kur zhvillohen ndeshjet mes Trepçës ’89 dhe Vikingur? – Lajmi.net
A e dini kur zhvillohen ndeshjet mes Trepçës ’89 dhe Vikingur?
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:38, 19 June 2017
Trepça '89 e ka mësuar kundërshtarin e parë Ligën e Kampionëve, pas shortit të mbajtur sot në UEFA.

Ekipi mitrovicas do të takohet me skuadrën Vikingur nga Ishujt Faroe.

Por, a e dini kur do të zhvillohen dy ndeshjet?

Takimi i parë në Ishujt Faroe do të luhet më 27 ose 28 qershor.

Ndërkohë, ndeshja e kthimit në Mitrovicë, më 3 ose 4 korrik. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Trepça \'89, Vikingur

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper