Zhgënjen Shqipëria, mundet me lojë dhe me rezultat nga Norvegjia – Lajmi.net
Zhgënjen Shqipëria, mundet me lojë dhe me rezultat nga Norvegjia
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:55, 26 March 2018
Kombëtarja Shqiptare ka zhgënjyer në ‘Elbasan Arena’, duke u mposhtur nga Norvegjia.

Kombëtares së Norvegjisë i ka mjaftuar një gol për të mundur 0-1 kuqezinjtë në ‘Elbasan Arena’.

Goli i vetëm i këtij takimi, u shënua në minutën e 71’ nga Rosted, që u shkëput më së larti në zonën e portierit Strakosha.

Golin e vetëm të këtij takimi mund ta shikoni në videon e mëposhtme./lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO