Ylli i futsallit Ricardinho, e shënon një tjetër gol të “çmendur” (VIDEO)

Njëri nga futbollistët më të mirë në futsall, Ricardinho, ka vazhduar të shënojë gola të bukur.

Sport

06/06/2016 19:48

Ricardinho e ka realizuar një gol të mrekullueshëm për skuadrën e tij Inter Movistar, në gjysmëfinale të LNFS ndaj Palma Futsal.

YouTube player

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.