Wilder “bombardon” Joshuan – Lajmi.net
Wilder “bombardon” Joshuan
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 8:38, 1 April 2018
“Çfarë vjedhje, Wow. Joesph Parker, ke bërë punë të shkëlqyer. Mos kërko falje pasi nuk ke bërë asgjë të gabuar, je një kampion i vërtetë. Anthony Joshua e pranoj 100 për qind”.

Deintay Wilder ka reaguar pas fitores së Anthony Joshuas.

Amerikani e cilëson vjedhje fitoren e Joshuas, përcjellë “Lajmi.net”.

“Çfarë vjedhje, Wow. Joesph Parker, ke bërë punë të shkëlqyer. Mos kërko falje pasi nuk ke bërë asgjë të gabuar, je një kampion i vërtetë. Anthony Joshua e pranoj 100 për qind”.

“P.S. Largoje Afrikën nga krahu (tatuazhi i Joashuas) pasi ata janë luftëtarë, kurse t’i je nga Britania e Madhe”, ka shtuar ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO