Vesa uron motrën: Gjithmonë më ke bërë krenare!

Vesa Luma është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

ShowBiz

30/04/2018 10:21

Muajt e fundit, këngëtarja është larguar nga Kosova dhe po qëndron bashkë me burrin dhe djalin në Zelandë, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar një foto përmes së cilës ka uruar motrën për ditëlindje.

“Its my sister’s Bday ???
@dealuma Prej qe mbaj e mend veten edhe TY , gjithmone me ke bo krenare! E sot ,me vetem 28vjet ,ti je arkitektja shqiptare qe jep mesim ne Universitetin e Tokyos ?( me siguri tash je skuq ?se prap perball meje prap je motri vogel qe e du shume❤️) di qe ti ske shume qef me u shpreh publikisht per ty po sorry i cant help ittttt?
Uroj qe te prij shendeti mas pari se per suksese e di qe ti kujdesesh per to mas mirti ❤️ Love you to the moon and back!”, ka shkruar këngëtarja në Instagram. /Lajmi.net/