Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Vesa Luma zbulon befasinë që po përgatit për fansat

13:29 | 8 Prill 2019

Vesa Luma ka dhënë lajmin e gëzueshëm për fansat e saj.

Përmes një videoje, Vesa Luma ka njoftuar që shumë shpejt do të mbajë koncert ‘live’, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja publikoi video nga koncerti që ka mbajtur kohë më parë, ku i gjithë publiku po këndonte bashkë me të.

“Po vjen se shpejti. ?.. Mezi po pres tju takoj prap te gjitheve e te kendojme bashke cdo fjale e cdo note ❤️ “, ka shkruar Vesa.

Kujtojmë se Vesa Luma është e martuar me Big Bastën dhe kanë një djalë, Lianin. /Lajmi.net/