UEFA publikon formacionin e javës në Ligën e Kampionëve, dominon Roma – Lajmi.net
UEFA publikon formacionin e javës në Ligën e Kampionëve, dominon Roma
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 17:25, 12 April 2018
Roma e dominon formacionin me katër lojtarë.

UEFA ka publikuar formacionin e javës të Ligës së Kampionëve.

Roma e dominon formacionin me katër lojtarë, përcjellë “Lajmi.net”.

Dy lojtarë kanë Bayern Munchen, Sevilla e Juventus dhe një Liverpool.

Më poshtë e keni formacionin më të mirë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO