U “masakrua” ndaj Sevillas, Lewandowski bën postimin e vitit në Instagram – Lajmi.net
U “masakrua” ndaj Sevillas, Lewandowski bën postimin e vitit në Instagram
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 16:18, 12 April 2018
"S'ka faul", shkroi Lewa në Instagram.

Robert Lewandowski ka pësuar një dëmtim në syrin e djathtë në ndeshjen ndaj Sevillas.

Syri i polakut është mavijosur, përcjellë “Lajmi.net”.

Megjithatë, pas asaj ndërhyrje, gjyqtari kryesor nuk ka akorduar goditje dënimi.

“S’ka faul”, shkroi Lewa në Instagram. /Lajmi.net/

1

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO