Torcida solidarizohet me viktimat e Aleppos (FOTO)

KB Trepça në palestrën ‘Minatori’ në Mitrovicë në ndeshjen kampionate të Superligës së Kosovës në basketboll, pret skuadrën nga Prizreni, KB Bashkimin.

Sport

17/12/2016 19:14

Në prag të fillimit të kësaj ndeshje, tifozët e mbledhur në palestrën ‘Minatori’ kanë mbajtur një minutë heshtje për të nderuar viktimat e bombardimeve në Aleppo.

Ndërsa tifozët ‘Torcida’ kanë hapur një baner, ku shkruhej se njerëzimi dështoi në Aleppo, shkruan lajmi.net.

tk alslsl sbsb

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.