Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Të gjitha valutat digjitale në rënie, vetëm dy nga ato janë rritur sot (Foto)

17:18 | 17 Janar 2018

Të gjitha kriptovalutat janë duke rënë sot dhe trendi i ngritjes së tyre, siç duket është kthyer në rënie!

Vlera e Bitcoin, sot ka pësuar një rënie të madhe dhe pritet që ditët në vazhdim të bie edhe më shumë, transmeton lajmi.net

Njëlloj ka ndodhur edhe me kriptovaluat e tjera, gjë që ka bërë që të pendohen investitorët e dhjetorit dhe të janarit në kriptovaluta.

Por, në top 100 valutat digjitale, dy prej tyre kanë shënuar rritje duke thyer kështu trendin e rënies së tyre./Lajmi.net/

Më poshtë mund t’i shihni cilat janë ato:

aaaa bbbb