Të gjitha valutat digjitale në rënie, vetëm dy nga ato janë rritur sot (Foto) – Lajmi.net
Të gjitha valutat digjitale në rënie, vetëm dy nga ato janë rritur sot (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekKriptovalutat 17:18, 17 January 2018
Të gjitha kriptovalutat janë duke rënë sot dhe trendi i ngritjes së tyre, siç duket është kthyer në rënie!

Vlera e Bitcoin, sot ka pësuar një rënie të madhe dhe pritet që ditët në vazhdim të bie edhe më shumë, transmeton lajmi.net

Njëlloj ka ndodhur edhe me kriptovaluat e tjera, gjë që ka bërë që të pendohen investitorët e dhjetorit dhe të janarit në kriptovaluta.

Por, në top 100 valutat digjitale, dy prej tyre kanë shënuar rritje duke thyer kështu trendin e rënies së tyre./Lajmi.net/

Më poshtë mund t’i shihni cilat janë ato:

aaaa bbbb

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO