Stresi mesazh për kolegët: Krejt ndryshe flisni nëpër këngë dhe çfarë jeni në realitet, lini kunjat

Rep-artisti i njohur shqiptar Stresi vazhdon të jetë aktiv me postime në rrjete sociale. Ai së fundmi përmes disa instaStory-ve të ndryshëm ka dhënë disa mesazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net. Reperi ndër tjerash tha disa fjalë për kolegët e tij, se ndryshe është ajo që këndojnë dhe ajo që është në realitet. “Po ju sqaroj…

ShowBiz

05/08/2022 22:25

Rep-artisti i njohur shqiptar Stresi vazhdon të jetë aktiv me postime në rrjete sociale.

Ai së fundmi përmes disa instaStory-ve të ndryshëm ka dhënë disa mesazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Reperi ndër tjerash tha disa fjalë për kolegët e tij, se ndryshe është ajo që këndojnë dhe ajo që është në realitet.

“Po ju sqaroj diçka të dashur repera, të gjithë e dimë që është krejt ndryshe çka flisni nëpër këngë dhe çfarë jeni në realitet. Lini kunjat nëpër këngë, se ju të hani m… pa ra në tokë ju e kush ju vjen mbrapa meshkuj”, shtoi ai.  /Lajmi.net/