“Sky Sports” e dënon Carragherin – Lajmi.net
“Sky Sports” e dënon Carragherin
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 14:31, 14 March 2018
Jamie Carragher është suspenduar nga roli si analist në Sky Sports.

Jamie Carragher është suspenduar nga roli si analist në Sky Sports deri në fund të këtij sezoni.

Carragher, 40-vjeçar, është kapur në një video duke pështyrë në një veturë pas humbjes 2 me 1 të Liverpoolit nga Manchester Unitedi, raporton Sky Sports.

Anglezi ka reaguar me të pështyrë në momentin kur shoferi e pyeti për rezultatin e takimit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO