Si të ndërtoni anije elektrike shumë lehtë – Lajmi.net
Si të ndërtoni anije elektrike shumë lehtë
Autori: Lajmi.net Auto & TekEnergjia Efikase 9:25, 20 October 2017
Do të donit të kishit anijen tuaj private?

Keni pasur ide si mund të bëni një anije elektrike me mjetet që i keni në shtëpi?

Çdo hap që ju mund ta bëni për ndërtimin e këtij mjeti lundrues është i thjeshtë dhe i lehtë, shkruan lajmi.net

Në videon më poshtë ju mund të mësoni se si ta bëni në kohë rekorde dhe që të funksionojë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO