Shqipëri – Zvicër, Shaqiri ka bërë diçka fantastike

Xherdan Shaqiri ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Shqipërinë.

Sport

11/06/2016 14:32

Sot është kundërshtar i Shqipërisë, por mesfushori i Zvicrës, Xherdan Shaqiri ka bërë një gjest fantastik para duelit të tyre në Lens.

Ai është përqafuar me disa prej futbollistëve të Kombëtares shqiptare përfshirë Taulant Xhakën e Emir Lenjanin, përcjell “Lajmi.net”.

Ballafaqimi do të fillojë në ora 15:00.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.