Shënojnë rritje të gjitha valutat digjitale: Udhëheq ‘Ripple’ me rritje të jashtëzakonshme, ndërsa edhe ‘Bitcoin’ është rritur – Lajmi.net
Shënojnë rritje të gjitha valutat digjitale: Udhëheq ‘Ripple’ me rritje të jashtëzakonshme, ndërsa edhe ‘Bitcoin’ është rritur
Autori: Lajmi.net Auto & TekKriptovalutat 18:55, 21 September 2018
Kriptovalutat - kjo ishte fjala më e përmendur vitin që e lamë pas dhe fillimin e këtij viti, por disi muajt që erdhen e lanë në hije namin e tyre të krijuar.

Bitcoin si valuta më e vlefshme digjitale kishte arritur vlerën e mbi 20,000 dollarë dhe kjo i gëzoi pa masë ata të cilët kishin investuar, transmeton lajmi.net

Pastaj, të gjitha kriptovalutat tjera kishin shënuar rritje derisa tek muaji mars dhe prill filluan të binin, por si duket një fazë tjetër e rritjes së vlerës së tyre, po vjen.

Sot, kanë shënuar rritje pothuajse të gjitha kriptovalutet, duke përfshirë edhe një rritje të jashtëzakonshme prej mbi 60% të ripple.

Për t’i parë se cilat janë performancat e këtyre kriptovalutave ju duhet të klikoni KËTU: 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO