Shaqiri: Më mirë të mos shënoj kundër Shqipërisë (VIDEO)

Ylli i Kombëtares së Zvicrës, Xherdan Shaqiri ka publikuar një video shumë interesante ku flet për ndeshjen kundër Shqipërisë.

Sport

11/06/2016 11:03

​Xherdan Shaqiri ka thënë se shumë shokë i thonë që të mos shënojë kundër Shqipërisë.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.