Sevilla e mund Barcelonën (VIDEO)

Sevilla ka shënuar fitore ndaj Barcelonës me rezultat 2:1. Golat për andaluzianët i shënuan Krohn-Dehli dhe Iborra, ndërsa për katalunasit shënoi Neymar nga penaltia. Me këtë fitore Sevilla i hakmerret Barcelonës për humbjen në Superkupën e Europës.

Sport

03/10/2015 17:53

YouTube player
YouTube player
YouTube player