Sërish Lewa, Bayern trefishon epërsinë ndaj Barcelonës

22:44 | 14 Shtator 2021

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë kundër Barcelonës.

Ishte prapë sulmuesi Robert Lewandowski që gjeti rrugën drejt golit, shkruan lajmi.net.

Polaku mori një top të mirë dhe kaloi Pique, pastaj realizoi në portën e katalunasve

Për të parë golin: VIDEO

Rezultati momental është 0 – 3./Lajmi.net/