Santiago Bernabeu në ‘zjarr’, një incident ndodh në stadium

21:10 | 26 Maj 2021

Stadiumi i Real Madrid, Santiago Bernabeu, i cili aktualisht është duke u rinovuar është përfshirë në një incident zjarri.

Akoma nuk dihet arsyeja kryesore dhe shkaku që erdhi deri te ky zjarr, mirëpo nuk duket diçka serioze, raporton lajmi.net.

Përmes pamjeve të publikuar, shihet se si një pjesë e madhe e stadiumit është mbuluar nga tymi, kjo për shkak të zjarrit.

Siç duket, stadiumi i “Los Blancos” do të ‘rinovohet’ gjatë rinovimit./Lajmi.net/