Ronaldo me mesazh motivues për lojtarët e Juves para ndeshjes me Barcën

Juventus dhe Barcelona takohen sonte me fillim nga ora 21:00 në Ligën e Kampionëve.

Sport

28/10/2020 18:01

‘Zonja e Vjetër’ në këtë takim do të jetë pa Cristiano Ronaldon.

Por, edhe pse mungon në fushë, Ronaldo po bën gjithçka për të motivuar skuadrën e tij edhe nga jashtë fusha.

Pesë herë fituesi i Topit të Artë ka publikuar një video në rrjetet sociale, duke motivuar lojtarët e Juventusit./Lajmi.net/