Ronaldo i feston golat edhe në stërvitje (Video)

Kapiteni i Portugalisë, Cristiano Ronaldo, tregoi se ai i feston golat edhe gjatë seancës stërvitore me ekipin e tij Kombëtar. 

Sport

13/11/2014 14:44

Cristiano Ronaldo tashmë ka dëshmuar veten si një prej golgeterave më të mirë në botë.

Ylli i Portugalisë dhe Real Madridit po ashtu ka krijuar një mënyrë të veçantë të festimit të shënimeve.

Dhe, çuditërisht ai ka treguar se e bën atë edhe kur shënon në seancat stërvitore.

Sigurisht, në formë shakaje, ai e festoi një gol nga penalltia në stërvitjen e Portugalisë. Shikojeni në minutën 1:44.