Ronaldo bën realitet ëndrrën e një tifozi të ri të Al Nassr, shikojeni reagimin e tij

Ylli portugez Cristiano Ronaldo, është i adhuruar nga shgumë njerëz. Ronaldo që luan në Arabinë Sudite te skuadra Al Nassr bën realitet ëndrrën e një tifozi të vogël dhe shumë emocional. Një tifozi të ri iranian të Cristiano Ronaldos iu realizuan ëndrrat e tij kur takoi yllin dhe nënshkroi fanellën e tij. Videoja e ëmbël…

Sport

19/09/2023 18:55

Ylli portugez Cristiano Ronaldo, është i adhuruar nga shgumë njerëz.

Ronaldo që luan në Arabinë Sudite te skuadra Al Nassr bën realitet ëndrrën e një tifozi të vogël dhe shumë emocional.

Një tifozi të ri iranian të Cristiano Ronaldos iu realizuan ëndrrat e tij kur takoi yllin dhe nënshkroi fanellën e tij.

Videoja e ëmbël u bë virale në rrjetet sociale.