Reus-Chelsea, ky është lajmi i fundit

Antonio Conte po përgatit një lëvizje të madhe në merkaton e verës.

Sport

05/03/2017 14:50

Bëhet fjalë për Marco Reus, i cili kërkohet me ngulm nga skuadra londineze që drejtohet nga Antonio Conte.

Futbollisti gjerman nuk po kalon një periudhë të mirë te Dortmundi, teksa mësohet se ka kërkuar edhe largimin nga ekipi verdhezi.

Për shërbimet e tij, blutë e Londrës janë të gatshëm të paguajnë deri në 80 milionë euro, shifër që pritet të tundojë drejtuesit e skuadrës gjermane.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6