Rënie drastike e vlerës së Bitcoin, ja sa është vlera e valutës digjitale sot (Foto) – Lajmi.net
Rënie drastike e vlerës së Bitcoin, ja sa është vlera e valutës digjitale sot (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekKriptovalutat 16:08, 17 January 2018
Kriptovalutat, tash e një kohë janë bërë shumë të famshme dhe njerëzit janë duke investuar shumë në to.

Por, sigurisht që shumica nga njerëzit nuk janë të informuar në lidhje me to dhe nuk e dinë për natyrën e paqëndrueshme të këtyre kriptovalutave, transmeton lajmi.net

Kriptovaluta më e famshme tani për tani është “Bitcoin”, vlera e së cilës arriti në 20,000 dollarë duke bërë jehonë të madhe në gjithë botën.

Por, sot kjo kriptovalutë, ka vlerë prej 7,700 euro, ndërsa dje vlera e saj ishte 8,888 euro, duke pësuar rënie të madhe nga dhjetori i vitit 2017./Lajmi.net/ 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO