Publikohet çmimi i veshjes që i nxirrte në pah Taynës gjoksin

Është publikuar çmimi i veshjes së Taynës.

ShowBiz

08/06/2020 09:31

Reperja Tayna së fundmi ka publikuar shpesh fotografi nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

E veshur shkurt e ngushtë merrte vëmendjen e ndjekësve, madje vihej mjaft mirë re se ka shtuar peshë gjatë periudhës së pandemisë.

Ajo ka qëndruar e vetizoluar dhe në karaninë ka shtuar edhe peshë. Me një foto të postuar ngjalli shumë komente.

Në këtë imazh reperja kishte treguar gjoksin e veshja që ia zbulonte kushton 50 euro. Së fundmi është publikuar çmimi në një faqe që po publikon çmimet e gjësendeve të emrave të njohur të estradës./Lajmi.net/