Publikohen mesazhet që Floriani ia ka dërguar mbrëmë Cristiano Ronaldos – Lajmi.net
Publikohen mesazhet që Floriani ia ka dërguar mbrëmë Cristiano Ronaldos
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:02, 26 April 2018
Këngëtari Florian Beqiri njihet si fans i madh i skuadrës së Real Madridit, e cila triumfoi mbrëmë kundër Bayern Munichut.

E gjatë emocioneve të ndeshjes ai i ka shkruar privatisht futbollistit të Los Blancos, Cristiano Ronaldos, shkruan lajmi.net

Floriani atij i ka kërkuar që të shënoj gol kundër bavarezëve e mesazhet i ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram, por fatkeqësisht nuk ka marrë ndonjë përgjigje.

Sa u përket projekteve muzikore Floriani ka katër muaj që nuk ka sjell diçka të re prej suksesit që pati me këngën ‘Fajin ma la’ në duet me Milot Hadangjekajn./Lajmi.net/

@cristiano 🔥🔥🔥😂

A post shared by Florian Beqiri (@iamfloriani) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO