PSG ‘shkel’ Toulousen, Neymar shënon dy gola (VIDEO)

PSG ka shënuar edhe fitoren e tretë në Ligue 1.

Sport

20/08/2017 22:55

Kryeqytetasit në ‘Parkun e Princave’ kanë mposhtur me rezultat të thellë 6:2 Toulousen.

Neymar me dy gola, Rabiot, Cavani, Pastore dhe Kurzawa me nga një, shënuan në fitoren e PSG-së/Lajmi.net/


etrtgrgf by Football–Live