PSG publikon listën e të ftuarve ndaj Metz, mungon Messi

13:02 | 22 Shtator 2021

PSG ka bërë publike listën e të ftuarve për takimin e radhës ndaj Metz.

“Parisienët” nesër do përballen me Metz në kuadër të Ligue 1 dhe do kërkojnë vetëm fitore, por do jenë pa yllin e skuadrës, Lionel Messi, transmeton lajmi.net.

Argjentinasi pësoi lëndim në ndeshjen e fundit, andaj edhe do mungojë nesër.

Lista e plotë e PSG-së e ftuar ndaj Metz:

Navas, Hakimi, Marquinhos, Mbappe, Paredes, Icardi, Neymar, Di Maria, Rafinha, Danilo, Rico, Wijnaldum, Herrera, Diallo, Draxler, Kehrer, Nuno Mendes, Gueye, Ebimbe, Bitumazala, Donnarumma./Lajmi.net/