Porsche 911 i ri, më tepër fuqi, më tepër teknologji – Lajmi.net
Porsche 911 i ri, më tepër fuqi, më tepër teknologji
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 23:33, 11 June 2018
Porsche është më pak se 6 muaj larg nga lançimi i modelit të saj më të ri, 911, e cila pretendohet se do të jetë edhe makina më e shpejtë e më e avancuar se rivalet.

Gjenerata e 8-të e modelit 911 parashikohet të shfaqet për herë të parë publikun në spektaklin e makinave që do të zhvillohet në Los Angels, në Nëntor.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO