Përleshje mes lojtarëve në futbollin argjentinas (VIDEO)

Lojtarët e skuadrave Estudiantes dhe Gimnasia janë përleshur mes vete.

Sport

01/02/2016 09:57

Ndeshja mes Estudiantesit dhe Gimnasias ka eskaluar, pasi lojtarët e të dyja skuadrave janë përleshur mes vete.

YouTube player