Përfundon pa gola pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Gjeorgjisë

Kanë përfunduar 45 minutat e para në “Air Albania”-n e mbushur me tifozë të zjarrtë, ku kuqezinjtë janë në kërkim të fitores së radhës kundër Gjeorgjisë. Të përzgjedhurit e Sylvinhos treguan lojë stabile, duke rrezikuar më seriozisht portën kundërshtare në minutat 30 dhe 37 kur Kristjan Asllani, përkatësisht Arbër Hoxha goditjet e cilëve nuk arritën…

10/09/2024 21:35

Kanë përfunduar 45 minutat e para në “Air Albania”-n e mbushur me tifozë të zjarrtë, ku kuqezinjtë janë në kërkim të fitores së radhës kundër Gjeorgjisë.

Të përzgjedhurit e Sylvinhos treguan lojë stabile, duke rrezikuar më seriozisht portën kundërshtare në minutat 30 dhe 37 kur Kristjan Asllani, përkatësisht Arbër Hoxha goditjet e cilëve nuk arritën cakun.

Rezultati pas pjesës së parë është i barabartë – 0:0. Në ndeshjen tjetër të grupit Republika Çeke avancon kundër Ukrainës me rezultatin 2:1.