Përfaqësuesja e tyre në shtëpi, serbët me Kombëtaren e Shqipërisë

Serbia nuk është pjesë e "Euro 2016", andaj shumica prej serbëve kanë Kombëtaren e tyre për të cilat bëjnë tifo.

Sport

13/06/2016 13:22

E duket se disa prej tyre, janë pikërisht me Kombëtaren Shqipërinë.

Kështu të lë të kuptosh një shkrim i gazetës “Blic”, e cila ka postuar një foto të disa tifozëve, duke shkruar: “Duket e çuditshme, por vendi ynë ka tifozë të Shqipërisë”, përcjellë “Lajmi.net”.

Fotoja e mëposhtme ka bërë bujë të madhe në Serbi.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.