Pas Unitedit mbrëmë, sot e nisin sezonin në Premierligë dy super-skuadra – Lajmi.net
Pas Unitedit mbrëmë, sot e nisin sezonin në Premierligë dy super-skuadra
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 8:57, 11 August 2018
Premierliga filloi dje dhe s'ndalet më.

Pas Manchester Unitedit dje, sot e kanë radhën dy klube tjera pretendente për të filluar sezonin e ri në Premierligë.

Bëhet fjalë për Tottenhamin dhe Chelsean, përcjellë “Lajmi.net”.

Spurs do të luajnë ndaj Neëcastle prej orës 13:30 në udhëtim.

Ndërkohë, Chelsea është mysafir i Huddersfield Toën, prej orës 16:00. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO