Para se të vendosni përfundimisht për të blerë bitcoin, njihuni me disa fakte për të – Lajmi.net
Para se të vendosni përfundimisht për të blerë bitcoin, njihuni me disa fakte për të
Autori: Lajmi.net Auto & TekKriptovalutat 13:04, 23 January 2018
Bitcoin
Bitcoin ka ekzistuar për më shumë se tetë vjet, mirëpo rritja e çmimeve të saj ka rrëmbyer vëmendjen e botës, përkatësisht të njerëzve që dëshirojnë të nxisin të ashtuquajturën kriptokurencë ari.

 

Disa teorizojnë se vlera e bitcoin do të rritet, por të tjerët mendojnë se kjo është veçse një flluske e madhe e cila nga momenti në moment do të shpërthejë dhe gjithçka do të humbasë, shkruan mashable, transmeton lajmi.net

Sido që të jetë, nëse jeni i interesuar për blerjen e disa bitcoin, më poshtë njihuni me disa fakte dhe këshilla. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO