Pamje ekskluzive: Sulmohen dy shqiptarë në veri të Ibrit, njëri sillet i gjakosur në Jug

Dy shqiptarë janë sulmuar fizikisht tek Ura e Ibrit. Sulmi ka ndodhur pak matanë urës kah pjesa e veriut, ku ishin mbledhur disa serbë, pasi që parprakisht ishin tubuar edhe disa shqiptarë, shkruan lajmi.net. Njëri nga të sulmuarit është parë të jetë i gjakosur. Lajmi.net ju sjell momentin kur viktima sillet i gjakosur në pjesën…

Lajme

01/06/2023 13:29

Dy shqiptarë janë sulmuar fizikisht tek Ura e Ibrit.

Sulmi ka ndodhur pak matanë urës kah pjesa e veriut, ku ishin mbledhur disa serbë, pasi që parprakisht ishin tubuar edhe disa shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Njëri nga të sulmuarit është parë të jetë i gjakosur.

Lajmi.net ju sjell momentin kur viktima sillet i gjakosur në pjesën jugore dhe merret nga Policia për t’u dërguar në ambulancë. /Lajmi.net/