Notat e futbollistëve: Man City – Basel – Lajmi.net
Notat e futbollistëve: Man City – Basel
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 23:27, 7 March 2018
.

Manchester City është kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Anglezët kaluan tutje edhe pse humbën sonte nga Baseli, 2:1.

Ekipi i Pep Guardiolas në ndeshjen e parë kishte fituar thellë, 4:0.

City kaloi në epërsi me Jesus, ndërsa për zviceranët realizuan Elyounoussi dhe Lang.

Më poshtë i keni notat e lojtarëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO