Të Infektuar: 19.328

Të Shëruar: 15.434

Të Vdekur: 678

Një vajzë e vogël e shëtit tigrin e saj në një rrugë në Meksikë

14:52 | 16 Tetor 2020

Momenti i tmerrshëm i një vajze që shihet duke ecur me një tigër në një rrugë në Meksikë.

Pamjet tregojnë vajzën duke ecur përgjatë një rruge me tigrin e saj në qytetin Guasave, transmeton lajmi.net.

This is the shocking moment a girl is seen walking a tiger down the street

Në video dëgjohet një burrë duke thënë: “Shikoni, në Guasave, njerëzit dalin të ecin me një tigër”. Grabitqari ecën i qetë rreth vajzës ndërsa i referohet tigrit të dytë: “Tjetri është atje, ai më i vogli”.

The girl is seen smiling as she walks the big cat along the dirt road

Media lokale raportoi se zotërimi i një tigri në Meksikë është i lejuar, ekzistojnë udhëzime të rrepta për sigurinë e kafshës, pronarëve të saj dhe fqinjëve të tyre. /Lajmi.net/

The tiger walked calmly alongside the girl