Neymar te Barcelona? Babai i tij zbulon të vërtetën – Lajmi.net
Neymar te Barcelona? Babai i tij zbulon të vërtetën
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:58, 11 January 2019
Babai i Neymar i ka cilësuar si “lajme të rreme” raportimet e medieve si i biri i tij po kërkon të rikthehet te Barcelona.

Mediet sportive vazhdojnë të raportojnë rreth një rikthimi në ‘Camp Nou’ të lojtarit më të shtrenjtë në botë.

Neymar është larguar nga katalanët në verën e vitit 2017, për një shumë rekorde prej 222 milionë euro.

Por, spekulimet për një ‘magji’ të dytë të Barcelona po qarkullojnë prej kohësh.

Është së fundi ‘MundoDeportivo’ që ka raportuar për një gjë të tillë, përcjell ‘lajmi.net’.

Por këto lajme i ka cilësuar të “rreme” babai i futbollistit.

Ai këtë e ka bërë përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO